Lavazza Blue

Lavazza Blue Kapsle

Lavazza Blue Dolce

Espresso dolceBrazilská a indická 100% arabika, příjemné chuti a vůně. Lavazza káva s jemnou a dlouhotrvající pěnou.
Lavazza Blue intenso

Espresso intensoSměs arabiky z Brazilie a centrální Ameriky a robusty z jihovýchodní Asie. Intenzivní hořká chuť, krémová a bohatá pěna.
Lavazza Blue Decofeinato

Espresso decofeinato100% Arabika smíchaná s Brazilskými kávami. Speciálním pražením káva ztratila kofein, za to však získala skvělou krémovou chuť a krásné aroma.
Lavazza Blue ricco

Espresso riccoSměs káv Arabiky z Brazilie a Robusty z Asie. Speciálním pražení této směsi, dodává kávě bohatou chuť s náznakem čokolády a příjemné aroma.
Lavazza Blue Delicato

Espresso delicatoSměs Brazilské a Indické 100% Arabiky. Káva má jemně krémovou chuť, příjemné aroma.
Lavazza Blue amabile

Espresso amabileSměs káv, brazilské a jihoamerické arabiky a robusty z jihovýchocní Asie. Vyznačuje se príjemnou krémovou chutí a vyváženým aroma.
Lavazza Blue Delicato

Bevanda BiancaSušené odstředěné mléko s cukrem. Vhodné pro přípravu horké čokolády a kávy macchiato.
Lavazza Blue amabile

The al LIMONEVýborný instantní osvěžující čaj s příchutí citronu.
Lavazza THE NERO CLASSICO

THE NERO CLASSICOČerný čaj s bohatou přírodní vůní a chutí.
Lavazza Blue CONSOMMÉ

CONSOMMÉVýborný hovězí bujon, výrazná chuť polévky.
Espresso point

Lavazza Espresso point Kapsle

CREMA AROMA ESPRESSO

CREMA AROMA ESPRESSOPravé italské espresso, krémové a bohaté pěny, vynikající chuti a vůně pravé Sicilie vhodné pro nejmenší kávy-piccolo 40-50 mll v balení vždy po 2 kusech v krabici po 100 ks .
CREMA AROMA GRAN ESPRESSO

CREMA AROMA GRAN ESPRESSOPravé italské espresso, krémové a bohaté pěny, vynikající chuti a vůně pravé Sicilie vhodné pro střední velikosti nápoje 80-90 mll v balení a pro výrobu capuccina vždy po 2 kusech a v krabici po 100 kusech.
CREMA AROMA GRAN CAFE

CREMA AROMA GRAN CAFEItalské espresso, krémové pěny, vynikající chuti a Lavazza vůně pravé italské kávy vhodné pro velké dávky 120-130 mll rozdělené do 3 kategorii dle velikosti podávaného nápoje v balení vždy po 2 kusech v krabici po 100 kusech.
KNORR CONSOMMÉ – polévka

KNORR CONSOMMÉ – polévkaVýborný hovězí bujon, výrazná chuť polévky.
AROMA CLUB ESPRESSO

AROMA CLUB GRAN ESPRESSOPravé exklusivní italské espresso pro kávové labužníky se 100 % Arabicou pro speciální espreeso té nejlepší kvality, Lavazza chutě a vůně v balení po 2 kusech a v krabici po 100 kusech vhodné pro střední velikosti nápoje 80-90 mll.
AROMA POINT GRAN ESPRESSO

AROMA POINT GRAN ESPRESSOPravé italské presso s vynikající chutí exkluzivní typ, krémová a bohatá pěna intensivní a silné vůně vhodné pro střední nápoje 80-90 mll vhodné též pro výrobu capuccina.
CAFFE ESPRESSO BEZ KOFEINU

CAFFE ESPRESSO BEZ KOFEINUVynikající italské presso, intenzivní chuť nenapodobitelné kvality a to bez kofeinu a dokonce se 100% arabicou, síla pravé Sicílie a pro exkluzivní labužníky co neholdují kofeinu. Velikost nápoje 40-50 mll.
SMETANA do kávy

SMETANA do kávySušená instantní smetana do kávy s vysokou pěnou a hustotou do kávy pro labužníky. Vhodné do kávy, Lavazza capuccina i čokolády.
ČAJ ČERNÝ LIPTON

ČAJ ČERNÝ LIPTONPravý černý čaj exkluzivního chutí značkové kvality.
ČAJ LEMON LIPTON

ČAJ LEMON LIPTONCitronový čaj výborné chuti a vynikající kvality a Lavazza vůně.
AUTOMATIC CAFÉ SYSTÉM 2009, All Rights Reserved    |  Manuály ke stažení    |  Káva eshop    |  Cukrárna květiny Brno
created by Radek Cerman | Technická podpora: Develox s.r.o.

Firma Automatic Cafe System s.r.o. byla založena v roce 2002 a je výhradním dovozcem světoznáme italské kávy Lavazza včetně příslušenství a dále automatických kávovarů Jura a pákových kávovarů La Pavoni.

Sídlo společnosti je v Chrudimi, Škroupova 360 , kde sídlí vedení firmy a odkud jsou zajiš'továny dodávky kávy a kávovarů.

Naše distributorská a servisní firma Automatic Chrudim s.r.o. zaměstnává celkem 10 pracovníků a působnost máme po celé České republice prostřednictvím našich obchodních a servisních středisek v Praze , Kolíně a Chrudimi.Zajišťujeme dodávku proslulé italské kávy Lavazza včetně dodávky a servisu kvalitních švýcarských kávovarů či automatů pro přípravu espresssa.Mezi naše zákazníky patří hotely , restaurace, kavárny ale zaměřujeme se také na kanceláře, podniky či domácnosti .

Pro tyto zákazníky firma Lavazza připravila velice zajímavý způsob přípravy espressa tzv. Lavazza espresso point, kdy káva je zalisována v kapsli , takže příprava espressa je velice snadná rychlá a je připraveno velice kvalitní , chutné a čerstvé espresso.Tento způsob přípravy espressa je oblíben hlavně v kancelářích, ale i v poslední době ho používají i například cukrárny, kadeřnictví , autoservisy či malé penziony, kluby a bistra.