Profil společnosti

Firma Automatic Cafe System s.r.o. byla založena v roce 2002 a je výhradním dovozcem světoznáme italské kávy Lavazza včetně příslušenství a dále automatických kávovarů Jura a pákových kávovarů La Pavoni.Sídlo společnosti je v Chrudimi, Škroupova 360 , kde sídlí vedení firmy a odkud jsou zajiš'továny dodávky kávy a kávovarů.

Naše distributorská a servisní firma Automatic Chrudim s.r.o. zaměstnává celkem 10 pracovníků a působnost máme po celé České republice prostřednictvím našich obchodních a servisních středisek v Praze , Kolíně a Chrudimi.Zajišťujeme dodávku proslulé italské kávy Lavazza včetně dodávky a servisu kvalitních švýcarských kávovarů či automatů pro přípravu espresssa.Mezi naše zákazníky patří hotely , restaurace, kavárny ale zaměřujeme se také na kanceláře, podniky či domácnosti . Pro tyto zákazníky firma Lavazza připravila velice zajímavý způsob přípravy espressa tzv. Lavazza espresso point, kdy káva je zalisována v kapsli , takže příprava espressa je velice snadná rychlá a je připraveno velice kvalitní , chutné a čerstvé espresso.Tento způsob přípravy espressa je oblíben hlavně v kancelářích, ale i v poslední době ho používají i například cukrárny, kadeřnictví , autoservisy či malé penziony, kluby a bistra.

Firma Lavazza připravila nyní i nový sytém přípravy espressa tzv.Lavazza blue, který je velice oblíbený i domácnostech , lae i v kancelářích.Ke každému systému nabízíme moderní a vzhledově atraktivní přístroje , kdy v naší speciální nabídce můžete získat i stroj do bezplatného pronájmu za určitý odbětr kapslí..Jako novinku firma představuje řadu mincovních nápojových automatů v designu a systému Lavazza blue.Prostřednictví těchto automatů můžeme oslovit zákazníky , kteří si oblíbili kvalitní espresso z automatů na veřejných místech jako jsou nemocnice, obchodní domy či vlaková nádraží za velice zajímavou cenu.

Naše firma zajiš'tuje i kvalitní servis všech dodávaných kávovarů a automatů po celé ČR, v případě dlouhodobější opravy zajistíme pro Vás náhradní kávovar.V případě Vašeho zájmu a při splnění našich podmínek vybavíme Vaši kávárnu či restauraci kávovarem , nádobím k přípravě teplých nápojů, či reklamou a podpoře prodeje. takové kávovar pak pravidelně kontrolujeme svými servisními techniky ve své režii, hlídáme kvalitu espressa, hygienické čištění a filtraci , tak aby z kávovaru bylo podáváno to nejkvalitnější espreso.

V současné době jsme připravili pro naše zákazníky show room v Praze, Korunní ulici 106 a Chrudimi, Škroupova 360, kde si zákazníci mohou prohlédnout všechny naše kávovary a ochutnat naše espresso. V Chrudimi dokonce připravujeme imitaci luxusní kavárny spolu se školícím centrem, kde budeme za dozoru profesionálů školit budoucí baristy v přípravě kvalitního espressa. Máme zájem, aby naši zákazníci byli spokojeni s kvalitou kávy a rádi se vraceli do svých oblíbených kaváren pochutnat si na našem kvalitním espressu.

A toto je i cíl naší společnosti zajistit prodej kvalitního espressa Lavazza kdekoliv v Čechách a v jakékoliv provozovně , tak aby pití kávy Lavazza bylo pro naše zákazníky opravdovým prožitkem a toto je pak nejlepší reklama pro naši firmu i pro espresso Lavazza .

AUTOMATIC CAFÉ SYSTÉM 2009, All Rights Reserved    |  Manuály ke stažení    |  Káva eshop    |  Cukrárna květiny Brno
created by Radek Cerman | Technická podpora: Develox s.r.o.

Firma Automatic Cafe System s.r.o. byla založena v roce 2002 a je výhradním dovozcem světoznáme italské kávy Lavazza včetně příslušenství a dále automatických kávovarů Jura a pákových kávovarů La Pavoni.

Sídlo společnosti je v Chrudimi, Škroupova 360 , kde sídlí vedení firmy a odkud jsou zajiš'továny dodávky kávy a kávovarů.

Naše distributorská a servisní firma Automatic Chrudim s.r.o. zaměstnává celkem 10 pracovníků a působnost máme po celé České republice prostřednictvím našich obchodních a servisních středisek v Praze , Kolíně a Chrudimi.Zajišťujeme dodávku proslulé italské kávy Lavazza včetně dodávky a servisu kvalitních švýcarských kávovarů či automatů pro přípravu espresssa.Mezi naše zákazníky patří hotely , restaurace, kavárny ale zaměřujeme se také na kanceláře, podniky či domácnosti .

Pro tyto zákazníky firma Lavazza připravila velice zajímavý způsob přípravy espressa tzv. Lavazza espresso point, kdy káva je zalisována v kapsli , takže příprava espressa je velice snadná rychlá a je připraveno velice kvalitní , chutné a čerstvé espresso.Tento způsob přípravy espressa je oblíben hlavně v kancelářích, ale i v poslední době ho používají i například cukrárny, kadeřnictví , autoservisy či malé penziony, kluby a bistra.