Lavazza Blue

Akční nabídka - pronájem kávovaru Lavazza zdarma

Naše firma AUTOMATIC CAFÉ SYSTÉM Chrudim, s.r.o. pro Vás připravila novou nabídku kávovarů Lavazza Blue.

Lavazza Blue je nový kávovar na přípravu espressa, čaje či polévky, který je co do funkčnosti, jednoduchosti a vzhledu určen přímo pro vybavení Vaší domácnosti či kanceláře. Systém lavazza blue je novým systémem pro přípravu espressa.

Předností tohoto systému je ta skutečnost, že nápoj je připravována novým a jedinečným systémem tzv. kapslí, kdy káva Lavazza je zalisována do umělé kapsle - nádobka kulatého tvaru, která se jednoduchým pohybem vloží do stroje a pomocí tlačítka se vytvoří nápoj s velice bohatou pěnou, silně aromatickou vůní klasického italského pressa, který se rovná kvalitě káv připravovaných v espresso strojích za několik set tisíc Kč v těch nejluxusnějších hotelích.

Káva Lavazza je přitom vyhlášena mezi skutečnými odborníky jako jedna z nejkvalitnějších světových káv a pro svoji nezaměnitelnou silně aromatickou vůni, sílu a bohatou pěnu je vyhlášena mezi skutečnými znalci pravého espressa na celém světě. Protože kapsle mají stále stejný obsah kávy, 8 gramů, espresso má stále stejnou sílu a kvalitu ať připravuje kávu kdokoliv a jednoduchost a rychlost přípravy kávy předčí vaše očekávání.

Vzhled námi nabízených kávovarů ...
Lavazza Blue LB 1000 Lavazza Blue LB 800 Lavazza Blue LB 2200
Kapsle na espresso, čaj či polévku ...
Lavazza Blue kapsle


Čím je pro Vás tato nabídka nejzajímavější?


Kávovar typu LB 800 od nás obdržíte zdarma!
Jedinou podmínkou je prvotní odebrání pouhých 100 jakýkoliv kapslí Lavazza blue, které byste měli spotřebovat každý měsíc, což znamená spotřebovat cca 3 kávy denně. Cena jedné kapsle činí pouhých 10,90 Kč.

Kávovar typu LB 1000 od nás obdržíte zdarma!
Jedinou podmínkou je prvotní odebrání pouhých 300 jakýkoliv kapslí Lavazza blue, které byste měli spotřebovat každý měsíc, což znamená spotřebovat cca 10 káv denně. Cena jedné kapsle činí pouhých 10,90 Kč.

Kávovar LB 2200 je určen jen k prodeji.

LB 1000
Předností kávovar LB 1000 je vývod na horkou páru, díky jehož pomocí dokážete udělat i nápoje typu capuccina či latté.

LB 2200
Nádherný design, velký displej. Kávovar vhodný pro přípravu latté, capucina či mocaccina.


AKCE

V případě nákupu jakéhokoli kávovaru pro Vás připravíme dárek zdarma 100 kusů kávových kapslí, nebo sadu 6 kusů šálků zdarma.
AUTOMATIC CAFÉ SYSTÉM 2009, All Rights Reserved    |  Manuály ke stažení    |  Káva eshop    |  Cukrárna květiny Brno
created by Radek Cerman | Technická podpora: Develox s.r.o.

Firma Automatic Cafe System s.r.o. byla založena v roce 2002 a je výhradním dovozcem světoznáme italské kávy Lavazza včetně příslušenství a dále automatických kávovarů Jura a pákových kávovarů La Pavoni.

Sídlo společnosti je v Chrudimi, Škroupova 360 , kde sídlí vedení firmy a odkud jsou zajiš'továny dodávky kávy a kávovarů.

Naše distributorská a servisní firma Automatic Chrudim s.r.o. zaměstnává celkem 10 pracovníků a působnost máme po celé České republice prostřednictvím našich obchodních a servisních středisek v Praze , Kolíně a Chrudimi.Zajišťujeme dodávku proslulé italské kávy Lavazza včetně dodávky a servisu kvalitních švýcarských kávovarů či automatů pro přípravu espresssa.Mezi naše zákazníky patří hotely , restaurace, kavárny ale zaměřujeme se také na kanceláře, podniky či domácnosti .

Pro tyto zákazníky firma Lavazza připravila velice zajímavý způsob přípravy espressa tzv. Lavazza espresso point, kdy káva je zalisována v kapsli , takže příprava espressa je velice snadná rychlá a je připraveno velice kvalitní , chutné a čerstvé espresso.Tento způsob přípravy espressa je oblíben hlavně v kancelářích, ale i v poslední době ho používají i například cukrárny, kadeřnictví , autoservisy či malé penziony, kluby a bistra.